De comfortabele, uitgebreide en veilige Hamilton by Yoop S2 Lichtgewicht Buggy is het nieuwste 2024 model en is ideaal voor op reis. Het modieuze nieuwe model is samengesteld met hoogwaardige materialen, is lichter en nog wendbaarder, wat resulteert in optimaal wandelcomfort.
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. De luxe plooibuggy is zorgvuldig ontworpen voor baby's tot 22 kilogram (ongeveer 4 jaar oud). De lichtgewicht Hamilton by Yoop kinderwagens staan bekend om het unieke Magicfold Systeem, het compacte reisformaat en de zeer veilige, comfortabele en gebruiksvriendelijke eigenschappen.
Reflecterende wielen
De grote reflecterende elementen op de wielen verhogen de zichtbaarheid, vooral 's avonds of bij weinig licht. Dit draagt bij aan de veiligheid van de buggy, omdat het de zichtbaarheid voor andere weggebruikers vergroot, waardoor het risico op ongelukken wordt verminderd.
Naast dat de buggy voorzien is van reflecterende wielen, zijn alle wielen voorzien van een fijne vering.
Compact
Doordat de Hamilton by Yoop met één hand is in te klappen, zorgt het ervoor dat je de kinderwagen gemakkelijk mee kan nemen én makkelijk op kan bergen.
Climate cool-technologie
Door gebruik te maken van een Mesh-systeem kan de buggy betere luchtcirculatie bieden. Dit is vooral belangrijk tijdens warm weer, omdat het helpt bij het voorkomen van oververhitting en zorgt voor een comfortabele omgeving voor het kind in de buggy. Het Mesh-systeem zorgt voor een goede ventilatie, wat de kans op klamheid en zweet vermindert.
UV-bescherming
De verlengde zonnekap bij de buggy biedt voldoende schaduw en bescherming met UPF 50+ zonbescherming, zodat je kind wordt beschermd tegen schadelijke UV-stralen tijdens uitstapjes in de buitenlucht.
Het betrouwbare en moderne design van De Hamilton by Yoop kinderwagens:
De gegarandeerde veiligheid van de Hamilton by Yoop 2 in 1 wandelwagens:
Ultiem comfort voor jouw kind:
Gebruiksvriendelijk voor de ouder:
Stevig, licht en compact formaat
De stevige Hamilton by Yoop Strollers zijn uitsluitend ontworpen voor het comfort van ouder en kind. Naast het ontzettend lichte en toch zeer stevige frame (7.4kg), het gebruiksvriendelijke Magicfold System en de verschillende verstelbare onderdelen is de wendbare buggy ontzettend compact op te vouwen. Dit maakt het mogelijk om de all terrain buggy overal mee naar toe te nemen.
Wat onderscheidt de Hamilton by Yoop S2 Premium met andere buggy’s:
Het S2 Premium 2024 model is lichter, heeft een langere kap en heeft een verbeterd inklapmechanisme (MagicFold System). De wendbare stadsbuggy beschikt over een licht frame van aluminium, een 5-punts veiligheidsharnas met een geavanceerde magnetische gesp en een gebruiksvriendelijk remsysteem. De nieuwe Hamilton by Yoop S2 Premium, uitsluitend ontwikkeld van A-kwaliteit materialen, biedt optimaal comfort, gemak en veiligheid voor ouder en kind.
Montage en onderhoud
Bij ontvangst van de inklapbare kinderwagen hoeven enkel de twee achterwielen en de veiligheidsbeugel gemonteerd te worden. De buggy is eenvoudig schoon te houden en te maken.
Exclusieve Hamilton by Yoop garantie
Registreer uw Hamilton by Yoop kwaliteitsproduct en ontvang 2 jaar garantie.
Kwaliteitsaanduidingen
Voldoet aan de EN 1888 veiligheidsnormen en garandeert de veiligheid van je kind met het gloednieuwe 5-punts gordelsysteem met magnetische gespen en het grote remsysteem met één pedaal. Met een lichtgewicht aluminium frame, 5-punts veiligheidsharnas systeem met geavanceerde magnetische gesp en een gemakkelijk remsysteem, bieden de Hamilton S2 kinderwagens ultiem gemak en veiligheid.
| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.40 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 84 cm |
| Verpakking breedte | 46.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 59.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.30 kg |
| EAN | 8720726065535 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Hamilton S2 stroller 1 x Cup holder |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Kunststof, Aluminium |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | CS Factoring BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2024 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 57 cm |
| Product lengte ingeklapt | 26 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 48 cm |
|---|