Eenvoudig en snel te monteren koppelstukjes voor tussen jouw Hamilton by Yoop Stroller en Zeno Plus draagwieg/autostoeltje.
Deze modieuze adapters voor het Hamilton by Yoop Zeno autozitje zijn ontzettend gemakkelijk en snel te monteren en te demonteren. De carseat adapters zijn geschikt als koppelstuk tussen de Zeno draagwieg en de Hamilton by Yoop buggy R1, X1, S1 Plus en X1 Plus. De gebruiksvriendelijke tussenstukken voldoen aan alle gewenste veiligheidsnormen en zijn zeer stabiel. Zo maakt het voor jou en je kindje niet uit welke transporteermiddel jullie gebruiken, jullie zijn snel en gemakkelijk onderweg!
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. De luxe plooibuggys, autozitjes en bijbehorende accessoires zijn zorgvuldig ontworpen voor kinderen vanaf 6 maanden tot 12 jaar oud, afhankelijk van het product. De Zeno adapters zijn uitsluitend gemaakt van hoge kwaliteit materialen en voldoen aan de hoogste veiligheidsnormen.
ADAPTER: Is een koppelstuk tussen de Zeno draagwieg en de Hamilton by Yoop buggy R1, X1, S1 Plus en X1 Plus.
Let op! Deze adapters zijn geschikt voor montage op de One Sport R1, One Prime X1, One Essential S1, X1 Plus en de S1 Plus. Indien u de Zeno Plus wieg op de Hamilton by Yoop XL wilt monteren, dient u een ander soort adapter aan te schaffen.
Eenvoudig te Monteren Buggy Adapters
De Hamilton by Yoop reiswieg adapaters zijn eenvoudig en snel te monteren én te demonteren tussen één van de Hamilton by Yoop strollers en het Zeno autozitje. Met een eenvoudige klik bent u binnen no-time onderweg.
Ontzettend Stabiele en Veilige Adapter
De verbindingstukken voor de buggy zijn ontzettend stabiel en garanderen optimale veiligheid. De kinderwagen adapters zijn geschikt voor de volgende Hamilton by Yoop Strollers: One Sport R1, One Prime X1, One Essential S1, X1 Plus en de S1 Plus
Exclusieve Hamilton by Yoop garantie
Registreer uw Hamilton by Yoop kwaliteitsproduct en ontvang 2 jaar garantie.
De Hamilton by Yoop Strollers en bijbehorende accessoires
Naast comfort, veiligheid en design staat Hamilton by Yoop voor gemak en plezier, daarom biedt het merk een breed assortiment aan van buggy’s, kinderwagens, autostoelen en bijbehorende accessoires. De Hamilton by Yoop accessoires passen naadloos en gemakkelijk op de verschillende strollers. Zie ons overige assortiment op ons bol.com verkoopaccount voor onderstaande buggy’s, carseats en accessoires.
Buggy’s:
Autostoelen:
Reiswieg:
Accessoires:
| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.35 kg |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 14.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8720726065047 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop Zeno Adapters |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | CS Factoring BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Adapter |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Kinderwagen, Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|