Bereid je beste drankjes voor op je lessen met Severus Snape of drink gewoon je favoriete drankje in deze prachtige 3D Harry Potter-mokken van ABYstyle!
- Inhoud: 400 ml.
- Niet magnetron- of vaatwasserbestendig.
- Materiaal: dolomiet.
- Oppervlak van de mok in reliëf.
| Verpakking breedte | 13.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.50 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| EAN | 3665361058694 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 mok |
| Kleur | n.v.t |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Vaatwasser veilig |
|---|
| Magnetronbestendig | |
|---|---|
| Personage | Harry Potter |
| Inhoud | 3400 ml |
|---|