| Product hoogte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 113 mm |
| Verpakking hoogte | 763 mm |
| Verpakking lengte | 32 mm |
| Verpakkingsgewicht | 650 g |
| EAN | 4007923596883 |
|---|
| Kleur | Zilver |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Type veiligheidshek | Traphek |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 9 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 9 cm |