| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.05 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 485 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 680 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2974 g |
| EAN | 4007923661833 |
|---|
| Kleur | Grey |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|