| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 39.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| EAN | 4007923667828 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|