| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 4007923667156 |
|---|
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|
| Bodem met antislip |
|---|