| Product breedte | 58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 104.5 cm |
| Product lengte | 94 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.50 kg |
| EAN | 4007923165072 |
|---|---|
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Bekerhouder Opbergmand Wielen Handleiding Kinderwagen frame |
| Kleur | zilver |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 32 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 104.50 cm |
| Product lengte ingeklapt | 71 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 94 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Product breedte ingeklapt | 58 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 58 cm |