| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 57 cm |
| Verpakking lengte | 77.50 cm |
| EAN | 4007923727041 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje |
| Kleur | creme |
|---|---|
| Materiaal | Polyvinylchloride PVC, TPE gel, Polypropyleen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 40 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Opvouwbaar badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|