Deze bekroonde HEVEA® Panda Bijtring is gemaakt van 100% natuurlijk rubber en is perfect voor baby's en peuters bij doorkomende tandjes. Gemakkelijk te hanteren en vast te pakken voor zelfs de kleinste handjes, met gestructureerde oppervlakken voor verlichting tijdens bijten en kauwen - waardoor het meest jeukende en pijnlijke tandvlees wordt verzacht! Het hygiënische ontwerp uit één stuk is ter voorkoming van schimmels en bacteriën. En zoals alle HEVEA babyproducten, is onze 100% natuurlijke Panda bijtring milieuvriendelijk en veilig voor zowel uw baby als de planeet.
Voordelen van de HEVEA® Panda Bijtring:
| Product hoogte | 9.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 11.50 cm |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Verpakkingsgewicht | 46 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5710087050885 |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant Naam | Heveaplanet |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|