Deze Symmetrische HEVEA® fopspeen van 100% natuurlijk rubber uit één stuk, is verkrijgbaar in verschillende prachtige kleuren. Perfect voor baby's en peuters van 0 tot 3 maanden. De HEVEA-fopspenen hebben een naadloze constructie uit één stuk, waardoor ze zeer gemakkelijk schoon te maken en hygiënisch zijn. Zowel de speen als het schild zijn van natuurlijk rubber en zorgen ervoor dat de fopspeen zacht aanvoelt en zacht is voor het gezichtje en de lippen van uw baby. De leuke uitgesneden vormen op het schild zorgen voor de veiligheid van je baby en zorgen tegelijkertijd voor schattig gezicht!
Net als alle HEVEA-babyproducten zijn onze fopspenen van 100% natuurlijk rubber, milieuvriendelijk en veilig voor zowel uw baby als de planeet.
Voordelen van de HEVEA 100% natuurrubber fopspeen (Symmetrisch)
Controleer de fopspeen altijd op slijtage. In overeenstemming met internationale normen en om hygiënische en veiligheidsredenen raden wij aan de fopspenen elke 6-8 weken te vervangen.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 12.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 5710087753151 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks |
| Kleur | Oranje |
|---|
| Fabrikant Naam | Hevea |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-3 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |