Een dubbelverpakking van de HEVEA speen voor de glazen drinkfles van HEVEA. Deze spenen zijn geschikt voor de al wat grotere baby’s vanaf 3 maanden tot peuters van 24 maanden. De spenen zijn zo gevormd dat ze het drinken wat sneller doorlaten. Het speciale ventieltje in de speen werkt preventief tegen krampjes.
Gemaakt van 100% natuurrubber, zonder phtalaten, PVC of BPA
Kersvormige spenen met antikrampjesventiel
Geschikt voor zowel melk als water
Steriliseren in kokend water, maar maak het niet schoon in de vaatwasser of in de stoomsterilisator
Uit een stuk gemaakt dus zeer hygiënisch
Zacht en zeer duurzaam; goed bestand tegen bijten en doorkomende tandjes
Past op de standaard HEVEA zuigflessen
Aantrekkelijk verpakt in FSC©-karton
Gemaakt in Maleisië
Voldoet aan de veiligheidsstandaard EN14350, US CPSIA
| Product breedte | 4 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 8.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.10 cm |
| Verpakking lengte | 12.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 5710087223357 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | X |
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks |
| Kleur | huidskleurig |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant Naam | Hevea |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | Latex, Ftalaat-vrij, PVC-vrij, Natuurlijk rubber, BPA-vrij, Natuurrubber, ftalaten-vrij |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | 100% natuurrubberen spenen passend bij de glazen flessen van Hevea. |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Closer to Nature-speen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Normaal (vanaf 3 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |