Een dubbelverpakking van de HEVEA speen voor de glazen drinkfles. Deze spenen zijn geschikt voor pasgeborenen tot baby’s van 3 maanden. De speciale vorm en het ventieltje in de speen zorgen ervoor dat de melk of het water niet te snel gedronken kan worden en werkt preventief tegen krampjes.
Gemaakt van 100% natuurrubber, zonder phtalaten, PVC of BPA
Kersvormige spenen met antikrampjesventiel
Geschikt voor zowel melk als water
Steriliseren in kokend water
Uit een stuk gemaakt dus zeer hygiënisch
Aantrekkelijk verpakt in FSC©-karton
Gemaakt in Maleisië
Voldoet aan de veiligheidsstandaard EN14350, US CPSIA
| Product breedte | 4 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 8.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 12.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 5710087553140 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | X |
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks |
| Kleur | huidskleurig |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant Naam | Hevea |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | Latex, Natuurlijk rubber, BPA-vrij, Ftalaten-vrij, PVC-vrij, Natuurrubber, ftalaten-vrij |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | 100% natuurrubberen spenen passend op de glazen flessen van Hevea. |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Kersspeen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |