Fijne en zachte babydoekjes, ideaal om het huidje van je baby of kindje mild te reinigen of vieze babyhandjes mee af te nemen. Deze babydoekjes bieden een effectieve reiniging en de heerlijke geur van komkommer. Inhoud 280 stuks.
Voordelen:
✓ Geschikt voor zowel handen als Billen! 2 in 1
✓ Uitvoerig dermatologisch getest
✓ PH neutraal, parabenenvrij
✓ Zachtschuim voor een milde behandeling
✓ Beschermt de huid tegen uitdroging
✓ Anti prik formule met vitamine E
Specificatie's:
Merk: Huggies
Productsoort: All over Clean 2 in 1 billendoekjes
Inhoud: 5 x 56 hand- en billendoekjes
EAN: 7436926534542
| Verpakking breedte | 20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.75 kg |
| EAN | 7436926534542 |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Alcoholvrij | |
|---|---|
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Kleurstofvrij | |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 280 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 5 verpakkingen |