Huggies Natural Care billendoekjes zijn verrijkt met Aloë Vera en Vitamine E, bekend om zijn huidverzorgende eigenschappen.
Of het nu gaat om het zachtjes reinigen van uw baby's kwetsbare babyhuidje, of om het schoonmaken van smoezelige babyhandjes voordat deze aan je witte bank worden afgeveegd: Huggies® Babydoekjes bieden een effectieve reiniging.
Huggies® Natural Care billendoekjes hebben natuurlijke, absorberende vezels voor een gezonde huid. Deze Huggies® Natural Care billendoekjes zijn verrijkt met Aloë Vera en Vitamine E, ingrediënten die bekend staan om hun huidverzorgende eigenschappen. De doekjes zijn voorzien van een gewatteerde structuur die zorgt voor een zachte en effectieve reiniging. Klinisch getest.
Pijnlijke billetjes? Niet als het aan ons ligt. Onze doekjes helpen de pH-waarde van de huid beter in balans te brengen dan katoen en water. Onze doekjes verwijderen vanaf de eerste veeg tot wel 97% van de belangrijkste, onzichtbare irriterende stoffen die uitslag veroorzaken.
Huggies® babydoekjes kunnen vanaf de eerste dag zonder problemen worden gebruikt. Ideaal voor pasgeborenen!
- Verrijkt met Aloe Vera en Vitamine E
- Licht geparfumeerd, laten ze je baby’s billetjes fris ruiken
- Hypoallergeen
- Parabenen en alcoholvrij
- Zachte reiniging
Gemaakt met natuurlijke absorberende vezels en verrijkt met aloë vera, om moeiteloos vuil te verwijderen en irritatie te voorkomen.
Een unieke textuur die geen vettig laagje achterlaat op de huid. Altijd frisse en vochtige doekjes dankzij de handige zelfklevende sluiting.
Helpt luieruitslag te voorkomen
Huggies® - Wereldwijd #1 merk in babydoekjes Bron: Euromonitor International Ltd; Tissue and Hygiene 2023 editie; consumenten verkoopwaarde (RSP), 2022 data.”
| Product gewicht | 3082 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.90 cm |
| Verpakking hoogte | 19.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.12 kg |
| EAN | 5029054659694 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Aloe Barbadensis Extract, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Malic Acid, Parfum, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate |
|---|---|
| Land van oorsprong | China |
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Stof |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Materiaal 3 | Water |
| Percentage materiaal 1 | 70 % |
| Percentage materiaal 2 | 98 % |
| Percentage materiaal 3 | 98 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 560 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Minder dan 30 maanden houdbaar; houdbaarheidsdatum is zichtbaar op verpakking |
| Houdbaarheid periode na opening | 3M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | Huggies Verzorgende BabydoekjesVerrijkt met Aloe Vera en Vitamine E, ingrediënten die bekend staan om hun huidverzorgende eigenschappen, zijn Huggies Natural Care doekjes voorzien van een gewatteerde structuur die zorgt voor een zachte en effectieve reiniging. Licht geparfumeerd, laten ze je baby’s billetjes fris ruiken. * Verrijkt met Aloe Vera en Vitamine E * Voorzien van een gewatteerde structuur die zorgt voor een zachte en effectieve reiniging * Licht geparfumeerd, laten ze je baby’s billetjes fris ruiken |
| Waarschuwingen | Veilig te gebruiken vanaf de eerste dag |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 560 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 10 verpakkingen |