Geen zorgen wanneer je kind 's nachts nog niet zindelijk is! Huggies DryNites® Bedmats is een matrasbeschermer met een hoog absorptievermogen.
De matrasbeschermer is gemaakt van zacht, dun en geruisloosmateriaal. Bovendien voelt de beschermer aan als van katoen. Hij bedekt de volle breedte van het matras en is voorzien van instopstroken. Hierdoor blijft de beschermer altijd op zijn plaats. Het matje is 88cm bij 78cm.
| Verpakking breedte | 28 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 23.10 cm |
| Verpakking lengte | 33.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.26 kg |
| EAN | 5029054587706 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 28 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 1 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 1, 2, 3, 3+, 4, 4+, 5, 5+, 6, 6+, 7, 8 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Type luier | Luierbroekje bij bedplassen |