| Verpakking breedte | 28.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 23.40 cm |
| Verpakking lengte | 33.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.16 kg |
| EAN | 5029053566870 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 72 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 14 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 4 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type luier | Luierbroekje |