Nieuw! Huggies luierbroekjes hebben nu een vernieuwde ultrazachte tailleband.
Dankzij de Quick Dry-technologie absorberen deze luierbroekjes in enkele seconden en zo blijven de billetjes van jouw kleintje droog en beschermd. De combinatie van de zijdezachte tailleband, dubbele lekrandjes en vochtigheidsindicator zorgen voor extra bescherming. Voorkom huidirratie en probeer Huggies luierbroekjes voor het allerzachtste huidje.
| Verpakking breedte | 119.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 142.40 cm |
| Verpakking lengte | 183.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 21.97 kg |
| EAN | 8710461000267 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 512 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 5 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 12 kg |
| Type luier | Luierbroekje |