| Verpakking breedte | 60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 78 cm |
| Verpakking lengte | 95.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.88 kg |
| EAN | 8710461000274 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 216 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type luier | Luierbroekje |