| Verpakking breedte | 120 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 156 cm |
| Verpakking lengte | 191.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.76 kg |
| EAN | 8710461000281 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 432 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type luier | Luierbroekje |