Huggies babydoekjes Pure bevat 99% water!
Huggies Billendoekjes Pure is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid. Ze zorgen voor een perfecte, zachte reiniging net als water en katoen, zelfs geschikt voor pasgeborenen. Zonder parfum, alcohol en andere onnodige toevoegingen, respecteert de natuurlijke perfectie van de huid van uw baby. Een unieke structuur van 65% natuurlijke vezels, zonder parabenen en fenoxyethanol, met 99% zuiver water zodat het geen vettig laagje op de huid achterlaat. Klinisch getest.
Voordelen:✓ 99% zuiver water
✓ Natuurlijke en absorberende vezels
✓ Geschikt voor pasgeborenen vanaf de eerste dag
✓ Hypoallergeen en klinisch getest
✓ Geen alcohol
✓ 0% Fenoxyethanol
✓ 0% Parabeen
Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate
Specificatie's:Merk: Huggies
Soort: Billendoekjes
Inhoud: 60 x 56 stuks
EAN: 8721022204871
| Product gewicht | 17280 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.28 kg |
| EAN | 8721022204871 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Natuurlijke vezels |
|---|---|
| Materiaal 2 | Water |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 99 % |
| Percentage materiaal 2 | 99 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij | |
| Waarschuwingen | IngrediëntenAqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 3360 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 60 verpakkingen |