| Product lengte | 64 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19.70 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 27.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8717839511424 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |