| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 31 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| EAN | 8435440319177 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luiertas |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |