| Verpakking breedte | 258 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6941057403045 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59265 |
| Kleur | Intex 56265NP |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Voedsel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|