Met deze comfortabele loungestoel van Intex kun je lekker dobberen op het water. De Sit 'n Lounge heeft 2 handvaten en een bekerhouden.
De onderzijde van de loungestoel is gemaakt van waterdoorlatend gaas, wat zorgt voor extra verkoeling. De stoel heeft een diameter van 119 cm.
| Product breedte | 119 cm |
|---|---|
| Product lengte | 119 cm |
| Verpakking breedte | 119 cm |
| Verpakking lengte | 119 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8723121115706 |
| Merk | Intex |
| Kleur | Roze |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Ingebouwde pomp | |
| Personage van toepassing | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |