| Verpakking breedte | 38.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 8711982002464 |
|---|
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|