| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 6.70 cm |
| Verpakking lengte | 71.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8711982003997 |
|---|
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|