| Product breedte | 6.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 77.60 cm |
| Verpakking breedte | 6.50 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 77.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| EAN | 8711982354624 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | ISI MINI - Universele parasol |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|