Kinderen vinden het niet fijn om directe zonlicht op zich te krijgen en met de ISI Mini parasol voorkom je dit probleem. De parasol is gemaakt van polyester met aan de binnenkant een UV-beschermlaag. Deze UV- beschermlaag zorgt ervoor dat je kindje een gedoseerde zonnestraal op zich krijgt. De parasol is eenvoudig te bevestigen op een buggy. Je kunt de parasol op 3 verschillende standen buigen.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 78.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 5414057111940 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x ISI Mini Universele Parasol Kinderwagen |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Maguari Nederland BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Kinderwagen, Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|