| Product hoogte | 10 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 97 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4400 g |
| EAN | 7423423531587 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | - Raincover DeLuxe - Montagebeugel - Bevestigingsstraps - Gereedschap - Schroeven voor montage |
| Kleur | Onbekend |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Geslacht | Unisex |
|---|