Autostoel Stages van Joie groeit met je kindje mee tot hij 7 jaar is. Handig!
Voor wie?
- 45-125 cm
- Vanaf de geboorte tot 25 kg
- Vanaf de geboorte tot 7 jaar
| Product gewicht | 8.86 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| EAN | 5056080605814 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Joie Stages Autostoeltje Gray Flannel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 40 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Minimum lengte kind | 120 cm |