De Joie Litetrax E Buggy is een ideale luxe buggy met heel veel zitcomfort voor je kindje en rijcomfort voor jou! Zowel de rugleuning als de voetensteun zijn verstelbaar waardoor je kindje altijd goed zit. De rugleuning kan helemaal plat zodat je kindje altijd gemakkelijk een dutje kan doen als het nodig is.
Je kindje kan er hierdoor al vanaf zijn geboorte in liggen.
De buggy vouw je gemakkelijk met één hand in tot een klein pakketje dat op zichzelf kan staan. Zo kun je hem gemakkelijk opbergen wanneer je hem niet gebruikt. De buggy is uitgerust met een ruime boodschappenmand.
De zwenkwielen kun je eenvoudig vastzetten en door de zonnekap met kijkvenster hou je je kindje gemakkelijk in de gaten. Op het frame van de Joile Litetrax E buggy kun je eenvoudig een Joie Gemm, I-Gemm en I-Snug autostoel bevestigen zonder adapters te gebruiken, ideaal!
De buggy is geschikt voor kindjes vanaf de geboorte tot 15 kg.
Specificaties:
Afmetingen: 49,5x29x72
Gewicht: 10.37 kg
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.30 kg |
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 49.5 cm |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9 kg |
| EAN | 5056080608938 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | 1 buggy |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 82 cm |
| Product lengte ingeklapt | 59.30 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 31.50 cm |
|---|