Een handig reisbedje dat je naast je bed kan zetten, of je nu thuis of onderweg bent. Het kan gemakkelijk worden opgevouwen tot één compact pakket dat perfect is om zowel mee te nemen op grote avonturen als om in kleine ruimtes op te bergen.
Kenmerken:
Specificaties:
| Product breedte | 68.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82.20 cm |
| Product lengte | 90.30 cm |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5056080614816 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | Reistas |
| Kleur | Shale |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 51 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Machinewas koud, Afnemen met een natte doek |