De snakeprint in zomerse uitvoering. Door de dunne katoenen stof is deze slaapzak handig voor in de logeertas of de vakantiekoffer.
Dit slangenprintje is uitgevoerd in roze Maat 90 cm. Check de maattabel en kies de slaapzak die past bij de lengte van je kindje. Materiaal 100% ademend katoen.
Al onze slaapzakken zijn getest op de zogeheten TOG-waarde. Deze heeft een waarde van 0,5. Een echte zomerslaapzak dus. En met deken goed te gebruiken in de winter. Let meer op je baby dan op de TOG-waarde. Het halsje van jouw kindje vertelt de juiste temperatuur. Is de hals klam of zweterig? Dan mag er wel een kledinglaagje uit.
Natuurlijk kun je de slaapzak wassen en zelfs met gemak op 60 graden. Op het waslabel in de slaapzak staan alle wasinstructies.
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.40 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 31.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8717329356917 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Jersey 70cm Snake Soft Green |
| Kleur | pink |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |