| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 27.20 cm |
| Verpakking hoogte | 10.40 cm |
| Verpakking lengte | 37.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| EAN | 8717329375925 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Met afritsbare mouw 70cm Twig Olive Green |
| Kleur | green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 3.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 110.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 90.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |