Om de juiste lengte babyslaapzak te kiezen, is het belangrijk om naar de leeftijd in maanden en de lengte van je baby in centimeters te kijken. Hieronder vind je een handig overzicht of maak gebruik van de maattabel:
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 6.70 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 23.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8717329375949 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Met afritsbare mouw 90cm Twig Wild Rose |
| Kleur | Twig Wild Rose |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 98.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |