Mooie slaapzak met afritsbare mouwen gemaakt van jersey. De slaapzak is verkrijgbaar in de maten 70, 90 en 110 cm. De TOG-waarde is 3.0 en zonder mouwtjes 2.0. Mooi in combinatie met een deken uit het Fringe thema en een effen jersey hoeslaken van Jollein.
Creëer een romantische sfeer met dit lieve Wild Flowers thema. De witte ondergrond is bedrukt met droogbloemen in verschillende zachte kleuren.
In dit romantische thema shop je (cocon)slaapzakjes, hydrofiele items, hoeslakentjes en aankleedkussenhoezen. Het Wild Flowers thema combineert goed met het Pointelle en het Pure Knit thema.
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 27.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 8717329370982 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak met Afritsbare Mouw 110cm Wild Flowers |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 9 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 3 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |