Een slaapzakje is heel fijn om te gebruiken voor jouw kleintje. Het zorgt namelijk voor een geborgen gevoel en warmte. Ook hoef je in principe geen dekentje meer te gebruiken en zo blijven ze altijd warm omdat ze hem niet van zich af kunnen schoppen zoals bij een dekentje. Als het slaapzakje alleen niet warm genoeg is of jouw kleintje vindt het fijn, dan kun je het natuurlijk wel combineren.
Dit leuke jersey slaapzakje is heeft een all-over printje van droogbloemen. Het slaapzakje heeft afritsbare mouwtjes. Super handig! De TOG-waarde is 3.0 en zonder mouwtjes 2.0.
Het jersey Wild Flower slaapzakje is verkrijgbaar in de maten 70, 90 en 110 cm.
Gebruik jij een slaapzak met een deken? Het Pure Knit thema is een perfecte match met Wild Flower.
Creëer een romantische sfeer met dit lieve Wild Flowers thema. De witte ondergrond is bedrukt met droogbloemen in verschillende zachte kleuren.
In dit romantische thema shop je (cocon)slaapzakjes, hydrofiele items, hoeslakentjes en aankleedkussenhoezen. Het Wild Flowers thema combineert goed met het Pointelle en het Pure Knit thema.
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.80 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 30.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8717329370999 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak met Afritsbare Mouw 110cm Wild Flowers |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 30 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |