| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 29.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8717329380295 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Jersey 90cm Splash |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2024 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |