| Product lengte | 85.00 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 394 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8717329381001 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badjas 3-4 year Stripe Terry Olive Green GOTS |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 1-2 jaar |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |