Deze kruikenzak van badstof is een must have bij gebruik van een kruik. Met een kruik weet jij zeker dat jouw kleintje heerlijk warm kan slapen. Vooral in de eerste weken na de geboorte vinden kleintjes het lastig om zichzelf warm te houden, hiervoor is een kruik dé oplossing. Dus leg deze bij jouw kleintje in bed en jij zorgt ervoor dat jouw kleintje het nooit meer koud heeft. Je sluit de zak af met een strak te trekken lintje. Op die manier blijft de kruik goed zitten in de kruikenzak.
De badstoffen kruikenzakken zijn verkrijgbaar in zeven trendy kleuren.
Het is altijd handig om meerdere kruiken in huis te hebben voor het geval je kleintje lekker bij jou aan het knuffelen is met een kruikje en je wilt vast het wiegje voorverwarmen. Zorg dus dat je genoeg kruikenzakken in huis hebt.
Het Terry thema is een klein assortiment met twee geweldige producten. De onweerstaanbare badponcho met oortjes en het zachtste speendoekje wat je ooit hebt gevoeld.
Beide items shop je in zeven trendy kleuren!
| Verpakking breedte | 138 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsgewicht | 58 g |
| EAN | 8717329365520 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Smits Assen |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |