| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 27.00 cm |
| Verpakking hoogte | 3.00 cm |
| Verpakking lengte | 27.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 8717329373037 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badcape Badstof 75x75cm Caramel |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 3-5 jaar |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Overig |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |