| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.00 cm |
| Verpakking hoogte | 9.00 cm |
| Verpakking lengte | 24.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8717329373020 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badcape Badstof 75x75cm Caramel |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Badstof |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 1-2 jaar |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |