Jouw kindje ook zo'n last van doorkomende tandjes? Een bijtring zorgt voor verlichting en deze leukerd is ook nog eens leuk om mee te spelen, want in het gebreide hoofdje zitten subtiele belletjes. Vind jij de giraffe, vos of beertje het leukste? Tip: ook leuk als kraamcadeautje!
| Product hoogte | 1 cm |
|---|---|
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 137 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 65 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717329377981 |
| Verpakkingsinhoud | Bijtring Bear |
| Kleur | Bear |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|