Als je kindje in de box gaat rollen, zitten, kruipen en staan ligt een boxkleed al gauw als een knoedel in de hoek. Of -erger- je baby glijdt uit op een stoffen boxkleed. Dit geplastificeerde boxkleed is de veilige oplossing! Ideaal. Je baby heeft door de stugge bovenlaag grip en glijdt niet weg doordat het kleed een stevige schuimvulling heeft.Bovendien is dit speelkleed lekker praktisch. Is het vies geworden door een koekje, sap of wat kwijl? Geen nood! Je neemt het af met een vochtige doek en het is weer schoon.
Het boxdex met Botanische print is beschikbaar in twee kleuren: Nougat en Leaf Green.
Met het formaat 75x95 cm past dit boxdek in elke standaard box.
Het boxkleed is bekleed met 100% geplastificeerd polyester en de binnenzijde bestaat uit een dikke laag van 1,5 cm PU foam. En uiteraard is dit boxdek 100% Ftalatenvrij, dus 100% veilig voor jouw baby!
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product lengte | 95 cm |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 800 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329371231 |
|---|
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 2.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 95 cm (diameter) |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |