Dit neutrale boxkleed is de finishing touch van de box voor je mini. De bovenkant is gemaakt van heerlijk stretchy katoen met Soft Waves print en de onderkant is van het zachtste fleece dat je ooit hebt gevoeld. Zo kan jouw mini comfortbael chillen, tukken en spelen. Het boxkleed, dat verkrijgbaar is in Olive Green en Nougat kun je aan beide zijden gebruiken en is verkrijgbaar in 75x95 cm en 100x100 cm. Gemaakt van OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 520 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 1020 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8717329377387 |
|---|
| Kleur | sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Dubbelzijdig | |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |