Je baby ligt heerlijk zacht op dit prachtig effen gekleurde boxkleed. Het boxkleed uit het Basic Knit thema is tweezijdig te gebruiken. De ene kant van het boxkleed is de gebreide zijde en de andere kant is gemaakt van zachte fleece stof, beiden in dezelfde kleur.
Dit boxkleed van luxe breisel geeft jouw baby een comfortabele en zachte ondergrond tijdens alle speelmomenten in de box en op de grond.
De trendy kleuren passen in ieder interieur.
Nog meer Basic KnitDit boxkleed is een perfecte match met andere items uit het Basic Knit thema. Zo is er in dezelfde kleuren ook een wasbare hoes voor het aankleedkussen verkrijgbaar. En er zijn ook dekens van dit mooie basisbreisel te krijgen. Dit patroon en deze kleuren matchen met veel Jollein producten.
Verkrijgbaar in drie kleuren: caramel bruin, forest green of bos groen en stone grey of steengrijs.
De gebreide bovenkant van het Basic Knit boxkleed is 60% katoen en 40% acryl en de onderkant is gemaakt van fleece polyester. De vulling bestaat uit polyester fibre fill.
Met het formaat 80x100 cm past dit speelkleed in elk standaard formaat box.
Je kunt dit boxkleed tot 30 graden wassen. Leg het in de vorm te drogen. Om de vulling op de plek te houden kun je een tennisbal bij het kleed in de machine doen. Verdere wasinstructies staan op het waslabel.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 590 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 440 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329360389 |
|---|
| Kleur | green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 2.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |