Dit vrolijke gebloemde boxkleed geeft jouw baby een comfortabele en zachte ondergrond tijdens alle speelmomenten in de box en op de grond.
Voor nog meer comfort te gebruiken in combinatie met een boxmatras.
De bloemenprint heeft de kleuren roze/groen/caramel.
De Bloom collectieDe producten uit deze heerlijke bloemrijke collectie maken jou en je kindje direct vrolijk. Vanaf dat je baby piepklein is kun je al los met de bloemetjes. Want in deze collectie vind je niet alleen dit geweldige babynestje, maar ook lakens, monddoekjes, slabbetjes en matrasovertrekken. En zelfs een babyslaapzak, boxkleed en een wiegendeken kunnen niet in deze collectie ontbreken. Maak er dus een complete vrolijke bloemenzee van!
Met het formaat 80x100 cm past dit speelkleed in elk standaard formaat box.
Het speelkleed is van 100% katoen met polyester fibre fill vulling.
Je kunt dit boxkleed tot 30 graden wassen. De wasinstructies staan op het waslabel.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 780 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329357334 |
|---|
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |