| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 510 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 810 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329370364 |
|---|
| Kleur | sand |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |