Super leuk boxdek voor in de box. Het boxdek heeft een trendy printje en is goed te combineren met een warm, neutraal interieur. Het boxdek kun je gemakkelijk afnemen met een vochtige doek. Hij is ook goed te gebruiken onder een boxkleed voor extra comfort.
Handig boxdek met print van Jollein. De afmeting van het boxdek is 75x95 cm en het boxdek is gemaakt van 100% polyester. Het boxdek heeft een Spot print en is verkrijgbaar in caramel en grijs.
Dit item mag je afnemen met een vochtige doek. Hij mag niet in de wasmachine, droger of worden gestreken. Raadpleeg van tevoren altijd het waslabel voor verdere instructies.
| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 780 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 450 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329358874 |
|---|
| Kleur | Caramel |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |